Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlıdikkat: WEB Sitemiz farklı şirketlerin kiralık otomobillerini sergilemek amaçlı kurulmuştur.
sayfamızda yalnızca 12 farklı firma /şahıs ile çalışırız.
sayfamızın bütün SEO düzenlemeleri tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık ziyaretçi hacmimiz 25-30K arasında değişmektedir. sitemizde otomobilinizi kiraya vermek fazla Kolay!
Çalışma Şartlarımız
ilkönce şunu belirtmek isteriz. Hem müşterilerimize saygın hizmet sunmak hem de sayfamızın derecesini korumak düşüncesiyle her otomobili sitemizde sergilemiyoruz.
Sayfamızda kaliteki model ve lüks otoları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Aracınızı kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otomobiliniz kirada iken oluşacak herhangi bir hasardan sitemiz mesul olmayacaktır.
Otomobilinizin sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Aracınızı sitemizde sergilemek için ilkolarak rezervasyon yap size uygunolan bir paketi belirliyorsunuz.
2- Aracınızın yüksek çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer özelliklerini ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail gönderiyorsunuz.
3-Aracınızın görselleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz detaylar ışığında sitemize konur.
4-Aracınızın görseli üstüne Şahıs ismi ile telefon numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üstünde ki randevu formu aracılığıyla aracınızı rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde aracınızın kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu süreçte sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sayfamıza göndereceğiniz vasıta resmi ve detayları ile ilgili tüm mesuliyet size aittir.
9-Sayfamız sadece otomobilvasıta sahibi ile müşteriyi buluşturmak amacıyla sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait ödemeyi yaptığınız zaman otomobilleriniz sitemize eklenir.
11.Ödemenizi gönderince kesinlikle izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi izmir vip araç kiralama gönderiniz.
12.Aracınızı sitemizde sergileme kararı alınca yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *